1 / 11
Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo
116.000 €
23.05.2023 13:44

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

77 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Strog centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 4 ima 77m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 2
_______________
▪️ Parno greenje
▪️ Podzemna garazha
_______________
Cena:
➧116.000€ (vo cenata e vklucena garazhata od 7.000€)

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам