1 / 1
Se prodava panel
3.000 МКД
10.01.2023 01:14

Прилеп / Прилеп

Se prodava panel od markata Atlantic 2.5kw
mnogu malku koristen se montira na zid odlicen e za zagrevanje na prostorii
Odlicno topli

Kontakt tel 071 302 271

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Панелни греалки

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
+38971302271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам