1 / 12
Izrabotuvanje na Termo Fasadi I izgradba na kukji kluc na ra
По Договор
04.12.2022 10:11

Скопје Центар / Скопје

Izrabotuvame Fasadi,Termo Fasadi ,molerofarbarski uslugi,zidarija,izgradba na kukji kluc na raka..
072-255-888
076-455-612

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
076455612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам