П533, СТРЧИН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА НА КУЌА
45 €
08.03.2023 18:16

Битола / Битола

Квадратура:

740 m²

Тип на земјиште:

Градежно

П533, СТРЧИН, ЗА 45 ЕВРА/М2, ПАРЦЕЛА ОД 740М2 ЗА ГРАДБА НА КУЌА, СО ВИСИНА ОД 6.60 М1, (П+1) И ОСНОВА ОД 121 М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

П484, БУКОВСКИ ЛИВАДИ,ПАРЦЕЛИ ЗА ГРАДБА НА КУЌИ

19 €

П524, РОТИНСКИ РЕОН СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

6000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам