1 / 5
Se prodava stan zatvorena karabina vo Blok 70 vo Tetovo
795 €
20.01.2023 13:20

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

98 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan zatvorena karabina vo: Blok 70 vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 7 i ima 98m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 3
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ✅
_______________
Cena:
➧795€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам