1 / 2
Нива во с. Поешево, Битолско
1 €
13.12.2022 13:00

Битола / Битола

Квадратура:

55000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Жарко
Потврден огласувач
077688090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам