1 / 11
Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje
90.000 €
28.11.2022 18:39

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

John Kennedy

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje.
_______________
Stanot se naogja na kat 1 ima 90m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija
▪️ Zasebna kujna
▪️ Spalna soba x 2
▪️ Banja x 2
▪️ Balkon x 2
_______________
Cena:
➧90.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам