1 / 11
К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, КУЌА СО ДВОР
99.990 €
120.000 €
18.01.2023 09:45

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

164 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ПОД ЦРН МОСТ, НА БУЛЕВАРОТ

К2240, НА БУЛЕВАРОТ, ПОД ЦРН МОСТ, ЗА 120.000 ЕВРА, РЕНОВИРАНА КУЌА СО АБ КОНСТРУКЦИЈА, НА 2 КАТА, СЕКОЈ ПО 71 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + ПОМОШЕН ОБЈЕКТ ВО ДВОРОТ ОД 23М2 КОРИСНА ПОВРШИНА, И ДВОР ПРЕД КУЌАТА ОКОЛУ 150М2.
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

К2119,НОВА БИТОЛА, КАРАБИНА, 282М2+300М2 ДВОР

80000 €

К2226, ПОД ПАЗАРОТ, КУЌА ЗА РЕНОВИРАЊЕ ИЛИ ГРАДБА

24000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам