1 / 1
Kompletno ispravni i mnogu socuvani
1.500 МКД
Цената е фиксна
25.01.2023 11:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

56 cm (22 inch)

Bez zameni.
Cenata e fiksna.
Ne prakjam po kargo.

Siviot Aiwa 55cm 1500den, celosno ispraven i mnogu zacuvan so daljinsko i baterii. Crniot e prodaden.

Bez zameni.
Cenata e fiksna.
Ne prakjam po kargo.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
075268389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам