1 / 2
Kanister kanistri cisterni cisterna канистри цистерни
3.500 МКД
19.01.2023 14:36

Прилеп / Прилеп

Од 1 тон користени за лепак на водена база што значи се мијат со вода

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Hidraulicni pumpi pumpa пумпа пумпи

1 МКД

Siber ventili ventil шибер вентили вентил

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам