1 / 8
Golf 5
3.800 €
Цената не е фиксна
22.12.2022 17:51

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Odlicna sostojba
Zatemneti zadni stalka
6 brzini

Goran
076 481 010

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

i
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам