1 / 12
Opel antara 2.4
9.999 €
29.01.2023 09:52

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2012

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

123 kw / 167 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

2012 godina
Uvezen od Svajcarija pred edna godina.
2.4 benzin plin
Cosmo paket
Servisiran
Registriran do 11 mesec 2023
Zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071206920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам