1 / 2
нов куфер 1500мкд
1.500 МКД
17.12.2022 19:53

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

нов куфер-димензии: 24*40*54цмм

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Патни торби и куфери

Се продава од:

tina
Потврден огласувач
070397615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам