1 / 6
DELL Inspiron 7490, i7 10th generation!
650 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 21:56

Чаир / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Laptop Dell inspiron 7490, i7 10th generation
Ram: 8 gb
Memory SSD: 512 gb
Fingerprint
Windows 11 pro
So garancija i smetka potvrda.
Mnogu malce e koristen!

Laptop Dell inspiron 7490, i7 10th generation
Ram: 8 gb
Memory SSD: 512 gb
Fingerprint
Windows 11 pro
Me garancion dhe fletëpagesë!
Është shum pak i përdort!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
075393037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам