1 / 11
OPEL ZAFIRA 2.0
По Договор
02.01.2023 14:58

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

OPEL ZAFIRA 2017 AUTOMATIK 2.0

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам