1 / 10
FIAT PUNTO 1.9 GTD 2007MA GOD. TOP SOSTOJBA
3.899 €
Цената не е фиксна
4.000 €
27.01.2023 09:53

Битола / Битола

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇩🇪 NAJNOV UVOZ GERMANIJA

🇩🇪 FIAT PUNTO 1.9 GTD **TOP SOSTOJBA 2007ma

🇩🇪212 000km

🇩🇪UVOZ GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REG. ⛳⛳⛳⛳

☎️☎️076 441 554☎️☎️

☎️☎️076 441 554☎️☎️

CENA 3899e

CENA 3899e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам