1 / 4
Се продава тросед и двосед
По Договор
28.11.2022 22:50

Карпош / Скопје

Се продаваат тросед и двосед, и двата имаат механизам за спиење. Добро сочувани. Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Marina
Потврден огласувач
071292540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам