1 / 9
Kia sorento
777.777.777 МКД
16.01.2023 00:29

Неготино / Неготино

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kia sorento 2003
Dobro socuvan👌
Motor menjac reduktor 👌
Servisiran pred 2 meseci👌
Novi gumi pred 2 dena
Registracija so zelen karton 28/12/2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tode
Потврден огласувач
075504403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам