1 / 8
Opel Astra Gtc 1.9cdti 120hp
1 €
01.02.2023 15:22

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava ili zamenuva Opel Astra GTC 1.9cdti 120hp napraven golem i mal servis motorot e odlicen ima dosta oprema za ovoj model i se si raboti

Od oprema poseduva:
-Klimatronik
-ABS
-Sport dugme
-Atestirani klima folii
-Parking senzori
-Maglenko
-Tempomat
-ESP
-Senzor za dozd
-Bord Kompjuter
-Kozen volan so komandi
-Servo volan
-Podesuvanje na volan po visina i dlabina
-Centralno zaklucuvanje so alarm
-Elektrika na prozori
-Elektrika na retrovizori na dugme se zatvoraat sami

So eden zbor odlicna
-Povekje info na : 075-238-284

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Saso
Потврден огласувач
075237887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам