1 / 7
Mazda 6
6.600 €
Цената е фиксна
23.01.2023 13:00

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Опрема:
- Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровизори)
- Самозатемнувачки ретровизори
- Сензор за дожд
- Греачи на седишта
- Двозонски климатроник
- Темпомат
- 2 оригинални клучеви

Возилото е увезено од Германија во 1ви месец 2022 година.
Возилото е регистрирано и е на Скопски регистарски таблички.
За повеќе информации јавете се на 071 436 631.
НАПОМЕНА: ЦЕНАТА Е ФИКСНА.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
071436631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам