1 / 1
Печатарски нож со две резервни сечила
По Договор
29.11.2022 09:09

Штип / Штип

Печатарски нож Polar, 82 cm
2 резервни сечила
Цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
070336872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам