1 / 1
АВТО ШКОЛА
30.000 МКД
Цената не е фиксна
23.01.2023 10:37

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР ЗА А,Б, Ц КАТЕГОРИЈА

ПРЕДНОСТ А И Ц КАТЕГОРИЈА!!!
ПРЕДНОСТ А И Ц кАТЕГОРИЈА!!!
ПРЕДНОСТ А И Ц КАТЕГОРИЈА!!!

СО И БЕЗ ИСКУСТВО

ПОВЕКЕ ИНФО 070-379-225 (ВИБЕР)
ИЛИ CV na avtoskolaavtomak91@gmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Avtomak
Потврден огласувач
070379225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам