1 / 4
Dell Inspiron 15 5570 5000 Series
420 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 10:04

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dell inspiration 15 5570
5000 Series
15.6"
Processor Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz 1.80GHz
Installed RAM 8.00GB
System type 64-bit

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

laptop
Потврден огласувач
077860118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам