1 / 5
CIRKULAR TROFAZEN SO ABRIHTER
250 €
Цената не е фиксна
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2023 21:43

Битола / Битола

CIRKULAROT E TROFAZEN SO ABRIHTER
ODLICNO RABOTI SO NOVA PILA SONEGO
ODI STARATA PILA KOJA TREBA DA SE NATOCI I TROFAZNIOT KABEL 15-20m
NOZINATA ZA ABRIHTEROT GI NEMAM

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

nikolce
Потврден огласувач
076266844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам