1 / 5
Детски точак
3.500 МКД
Цената не е фиксна
01.06.2023 08:18

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Продавам добро сочуван детски точак 16"

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076381338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам