1 / 4
Продавам ладилник комора
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 12:16

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам ладилник комора. Претходно се има користено за одржување на температура за млечни производи.

ladilnik, komora, frizider, фрижидер,

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
075231177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам