1 / 3
Лозје
20.000 €
13.01.2023 09:49

Битола / Битола

Квадратура:

845 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726 за КО Битола 1/2, во близина на болница Плодност и ОУ Климент Охридски.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
076500012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам