1 / 8
Германски овчари
1 €
29.11.2022 12:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат германски овчари со врвни потекло стари 2, 5 месеци. Кученцата се вакцинирани и прочистени од глисти повеќе пати. Телефон за контакт 075367673.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Орде
Потврден огласувач
075367673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам