1 / 4
MILOSHEVSKI -STAN OD 54m2 VO TETOVO vo blizina na TETOVCANKA
57.500 €
30.01.2023 13:55

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Se prodava stan od 54m2 vo Tetovo.

Stanot raspolaga so:

-dnevna soba

-kujna i trpezarija

-spalna soba

-terasa

-toalet

Stanot e delumno opremen i delumno renoviran so novi PVC prozori i toalet.

Se naogјa na 4ti kat i ima južna orientacija.

Isto taka vo sklop na stanot od i 2m2 pomošna prostorija i 4m2 podrum.

Cena: 57 500 evra.

Za povekјe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 403

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se iznajmuva stan so edna spalna soba vo Tetovo

220 €

Stan od 64m2 vo Tetovo

41000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам