1 / 4
Man 8-224
1 €
Цената не е фиксна
20.12.2022 16:22

Гостивар / Гостивар

Se prodava Kamion Man 8-224.
God. 2000.
6.1m.
Sonogu dobro sostojba.
So Rampa.
Za po vise info : 070 516 574.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

AZAM
Потврден огласувач
070555569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам