1 / 9
Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma
15.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 22:56

Кичево

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ujle gurtni bez vlog nikakov dva para felgi zimski 19. I letni 22 moze zamena so moja doplata za ponovo…..DOPLATA od 3-5000 evra kes!!! Ponudete nese brzame cenata e taa podolu nese dava komu cini komu ne bez kazuvanja na ceni olku se onolku se podolu nesakam da slusnam nemise brza i ne sekavvo vozilo samo SUV kes!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dashmir
Потврден огласувач
070641562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам