1 / 9
BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET
1 €
Денес 13:42

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO AVTOMACKA DVOZONSKA KLIMA KOZEN VOLAN KOMANDI NA VOLAN PARK SENZORI ALU FELNI METALIK BOJA TEMPOMAT BORD KOMPUTER NAVIGACIJA SPORTSKI SEDISTA KOZA REDOVNO SERVISIRANO I ODRZUVANO ISKLUCIVO VO OVLASTEN SERVIS Servisna kniska do poleden KM
NAJVISOKO NIVO NA OPREMA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vw passat
Потврден огласувач
070351298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам