1 / 6
Se prodava za delovi
500 €
12.12.2022 11:02

Штип / Штип

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Renault Megane za delovi
Poveke info 077896433

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077896433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам