1 / 7
FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS
1 €
Цената не е фиксна
19.01.2023 18:09

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

Croma

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FIAT CROMA 1.9 JTD✅
150PS✅
2006-07 GODINA✅

UVOZ OD CH✅

KOMANDI NA VOLAN✅
RADIO SO BLUETOOTH USB SD CARD✅
NOVI ZIMSKI GUMI✅
KLIMA RABOTI✅
KOZEN INTERIER ✅
ELEKTRIKA NA STAKLA✅
MAX SOCUVAN ✅
TEMPOMAT✅
NOV SET LAMELA✅

REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON DO 8 MESEC✅

SERVISNA KNISKA✅
600€ NAPRAEN GOLEM SERVIS ✅

PROVERKA PO VASA ZELBA✅

INFO
📞070378645📞

MOZNA ZAMENA SO MOJA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Drilon
Потврден огласувач
070378645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам