1 / 11
Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **
5.490 €
30.01.2023 14:26

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI, EcoFLEX Start/Stop model, 95 konjski sili, so Satellite oprema.

Voziloto e vo odlicna sostojba, prevozeni 177 000 km.

Bogata oprema: start/stop sistem, touch screen navigacija, tempomat, bluetooth telefonija i media, USB/AUX izlez, parking senzori, senzori za dozd, dvozonska klima, elektrika na site 4 stakla, greaci na retrovizori i tn itn...

Proizvedena kraj na 2011, REDIZAJN modelska 2012.
UVEZENA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Corsa 1.3 CDTI ** EcoFlex ** Satellite ** Model 2012 **

5490 €

** RENAULT SCENIC 1.5 DCI ** REGISTRACIJA 20.08.2023 **

5200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам