1 / 10
PEUGEOT EXPERT 2.O HDI TOVARNO NOV UVOZ SVAJCARIJA
По Договор
5.290 €
06.02.2023 17:35

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

Expert

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

- PEUGEOT EXPERT 2.O HDI FAP 136 KS 2009/2008god.
- TOVARNO NOV UVOZ 🇨🇭SVAJCARIJA🇨🇭
- MENUVAC 6BRZINI
- REDOVNO SERVISIRANO
- SERVISNA GNIGA - BROSURI PEUGEOT
- KLUCEVI 2
- KORISTENO VO MALA FIRMA - MOLERAJ
- PLATENO DDV.. NEMA OPTOVARUVANJE ZA FIZICKI LICA... TOTAL PLATENO SE DO MK REGISTRACIJA
- ATS VLECNA KUKA++++KROVNI NOSACI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avto
cane bujukovski 17
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам