1 / 3
KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ
1.800 €
05.02.2023 10:36

Куманово / Куманово

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMANDNA TABLA 2 BRZINI VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

david.dimitrijevic11@gmail.com
Потврден огласувач
070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам