1 / 2
Asus GTX 1060 6gb
9.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 17:09

Скопје Центар / Скопје

Se prodava graficka Asus GTX 1060 6gb, prv gazda kupena od DDStore, koristena za gaming, nikogas ne e overklokuvana, ja prodavam bidejki ja smeniv so RTX 3070.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Kristian
Потврден огласувач
070234628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам