Se baraat higienicarki za rabota
1 МКД
29.11.2022 17:24

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat higienicarki za rabota vo Skopje prijaveni na celosno rabotno vreme 8h

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072247355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам