1 / 12
Prodavam Fiat Marea 1.9TD
1.100 €
1.200 €
02.02.2023 17:49

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Marea

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel
Kolata e so najvisoko nivo na oprema za taa godina, i raboti kako saat... moze da se proba sekoj den posle 15:00 casot...
Ne e registrirano no moze da se registrira vo sekoe vreme ..
Za poveke info na 078/813/635

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078813635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам