1 / 7
FORD FOCUS 1.5 TDCI
1 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 10:52

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam Ford Focus 2015 *BEZ ZAMENA*
-Uvezena od Germanija.
-Registrirana do 2024
-Kolata e servisiran i vo mnogu dobra sostojba
-143,xxx km
-Orginalna kilometraza,proverka koga i kade sakate
-Kozen volan so komandi
-Tempomat
-Touch navigacija
-Senzori za parking
-Bluetooth/MP3/AUX/USB

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Samed
Потврден огласувач
070787016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам