1 / 7
BMW 318 D 2008
7.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2023 21:28

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 318 D, godina 2008, doneseno od CH so servisna knishka. Carineto do registracija.
KONTAKT SAMO NA 071 669 444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
076749052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам