1 / 4
Michelin 245 45 18 M+S
6.000 МКД
29.11.2022 18:38

Неготино / Неготино

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

245

Висина:

45

Дијаметар:

18

Michelin pilot alpin 245/45-18 zimski gumi

Cena : 6.000 den komplet

Besplatna dostava

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Motocentar GSG
М.Тито 123 Неготино
Потврден огласувач
075420055
Испрати Е-маил до огласувачот

ATV Hisun, Odes, Kymco

0 МКД

RKS BENELLI VALERIO

1550 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам