1 / 4
ELECI ZA VO VODA
20 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 19:42

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam dva eleci za vo voda.Cena 20 € eden
Info na br.071276731
Isprakam i po kargo
Info na br.071276731
Info na br.071276731

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

G.H.
Потврден огласувач
070228932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам