1 / 6
GOLF 6 1.4 TSI
6.400 €
13.12.2022 18:54

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 6 1.4 tsi 122hp
4 novi zimski gumi
Napraven golem i mal servis
2 novi amortizeri
Kolata e stegnata grom moze zamena za poeftino vozilo so vasa doplata

Cena: 6400
Ima mal prostor za dogovor okolu cenata na lice mesto

Telefon za kontakt
075 744 734

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
075744734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам