1 / 8
ИМПЕРИЈА – Куќа 85м²
96.000 €
29.11.2022 21:44

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ohrid

Шифра Д 100/16
Се продава нова (невселувана) куќа со површина од 85м² со катност П+1.Има две спални,две купатила,дневна,трпезарија,кујна,тераси.
Катност П+1
Куќата се наоѓа во централно подрачје.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

95000 €

ИМПЕРИЈА – Куќа 200м²

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам