Се издава или продава работилница за преработка на мермер
1 €
21.01.2023 00:52

Битола / Битола

Се издава или продава работилница за преработка на мермер и гранит(Надгробни споменици,скали,подови и др.) Поврсина 3300м2 со работилница под објекти 350 -400м2 со обезбедена струја,вода техничка,Пристап до асфалтен пат.Објектот се наоѓа наспроти новите гробиста Битола.Тел за контакт 070 207 181 Драган.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Petko
Потврден огласувач
075685164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам