1 / 10
Skii i konduri cizmi
1 €
29.11.2022 21:57

Струга / Струга

Skii i konduri cizmi vo odlicna sostojba. Cizmite se hybrid flex110 , 27.5(42/43odel 2020 noseni samo eden den 140 evra moze zamena za pogolem broj 28/28,5

Категорија: Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам