1 / 6
Kacigi
1 МКД
1.600 МКД
20.03.2023 12:36

Аеродром / Скопје

Prodavam dve kacigi BLD Helmet dobro socuvani so golemina XL .

Levata kaciga 800den , odlepena folija od nea .

Desnata kaciga 1000den .

Dvete za 1600

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
077868258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам