1 / 1
Canon 1000d
7.500 МКД
01.02.2023 22:12

Битола / Битола

Резолуција:

10,1-15,0 Мегапиксели

Марка:

Canon

Se prodava canon 1000d odlicno socuvam baterija polnac
Objektiv 18 55 canon
Bez memoriska
Torba za aparatot i za objektivot.
Cena 8000 den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

z
Потврден огласувач
075209290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам